Pošalji prijatelju

Analitičar u Planiranju i kontroli (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Privredna banka Zagreb d.d. je društvo čija je vizija biti uzor i centar izvrsnosti u području financijskog poslovanja u Hrvatskoj. Mi prepoznajemo Vaš talent, pružamo vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajednički stvarati nove vrijednosti. Također, naglašavamo važnost profesionalnog razvoja i primjene stečenih znanja u raznolikim područjima našeg korporativnog okruženja.

S ciljem održavanja kvalitete i pouzdanosti našeg poslovanja i daljnjeg osnaživanja unutarnjih snaga tražimo analitične i proaktivne osobe zainteresirane za iskorak u karijeri na radnom mjestu:

(mjesto rada: Zagreb)

Radno mjesto uključuje sljedeća zaduženja:

  • pripremanje, izradu, kontrolu i analizu budžeta, forecasta i strateškog plana s posebnim naglaskom na poslovne dijelove Banke/Grupe
  • praćenje i kontrolu uspješnosti po pojedinim organizacijskim dijelovima Banke/članicama Grupe te Banke/Grupe u cjelini
  • izradu i analizu izvješća o profitabilnosti te sudjelovanje u izradi simulacija utjecaja očekivanih/planiranih događaja
  • aktivnu suradnju i korespondenciju s drugim tijelima i odborima Grupe/Banke prema potrebama
  • davanje prijedloga nadređenima za unaprjeđenje poslovanja svog djelokruga rada te ažurnijih i efikasnijih procesa izrade izvještaja

Uz minimalno jednu godinu iskustva na navedenim ili sličnim poslovima, formalni uvjeti koje svi kandidati moraju zadovoljavati su:

  • VSS ekonomskog (financije/računovodstvo) ili matematičkog usmjerenja
  • poznavanje rada s bazama podataka
  • visok stupanj informatičke pismenosti
  • napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredno korištenje MS Office alata, posebno Excel i PowerPoint

Idealni kandidati za ovo radno mjesto posjeduju:

  • visoko razvijene analitičke sposobnosti
  • komunikacijske vještine
  • organiziranost i sistematičnost
  • ravnotežu samostalnosti u radu i sklonosti suradnji
  • inicijativu za unapređenjem poslovnih aktivnosti

Što nudimo?

Privredna banka Zagreb d.d. svojim djelatnicima nudi priliku za profesionalno usavršavanje i napredovanje kroz rad u dinamičnom okruženju i na izazovnim projektima. Pozicija unutar Planiranja i kontrole PBZ-a omogućava rad u međunarodnoj okolini, stjecanje visoko specijaliziranog stručnog iskustva kao i najnaprednijih znanja i vještina. Uz kontinuirani profesionalni razvoj, zaposlenicima su dostupni i tečajevi stranih jezika, interna korporativna akademija kao i brojni interni razvojni moduli. O mogućnostima razvoja i karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama.

Kako se prijaviti?

Zainteresirane kandidate pozivamo da se prijave za otvorenu poziciju najkasnije do ponedjeljka, 1. ožujka 2021. na linku za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.