Pošalji prijatelju

Zamjenik voditelja računovodstva i financija (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Adresa: Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.manpower.hr

ManpowerGroup Hrvatska za svog klijenta je u potrazi za marljivom i odgovornom osobom koja će popuniti poziciju:

Mjesto rada:

  • Zagreb

OPIS POSLOVA:

  • Sudjelovanje u izradi financijskih izvještaja u skladu sa zakonskim standardima te potrebama grupe
  • Sudjelovanje u pripremi dokumentacije za reviziju
  • Sudjelovanje u kontrolingu
  • Priprema izvješća i obračune za sve financijske i državne institucije;
  • Obračun PDV i kontrolira usklađenost knjiga ulaznih i izlaznih računa sa financijskom evidencijom
  • Kontrola obračun plaća, svih davanja i dostave JOPPD obrazaca
  • Sudjelovanje u pripremi budžeta
  • Samostalno obavljanje računovodstvenih poslova;

UVJETI:

  • 5 + godine radnog iskustva u računovodstvu
  • Poznavanje Međunarodnih računovodstvenih standarda i HSFI-a,
  • Profesionalna komunikacija i organizacijske vještine
  • Samouvjerenost, proaktivnost, snalažljivost, upravljanje vremenom
  • Odlično poznavanje MS Office-a

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a zadovoljavate uvjete natječaja, molimo da se prijavite slanjem svog životopisa do 30.06.2022. putem linka za prijavu.

Napominjemo kako će samo kandidati koji udovoljavaju uvjetima natječaja biti kontaktirani.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.