Pošalji prijatelju

Agent u telefonskoj prodaji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Adresa: Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.manpower.hr

ManpowerGroup Hrvatska za svog klijenta A1 Hrvatska d.o.o. traži komunikativne i prodajno orijentirane osobe za rad u odjelu telefonske prodaje.

A1 Hrvatska vodeća je telekomunikacijska kompanija koja svojim djelatnicima pruža priliku za napredovanje i profesionalan razvoj u opuštenoj atmosferi timskog duha. Ako si osoba usmjerena na ciljeve, entuzijastična i želiš raditi u inovativnom i tehnološki razvijenom radnom okruženju, na pravome si mjestu!

#MakeItHappen #WeAreA1

radNo MJESTO:

  • Zagreb

Vaša glavna zaduženja i odgovornosti bit će:

  • Svakodnevna komunikacija s korisnicima
  • Prezentacija, savjetovanje i prodaja telekomunikacijskih usluga
  • Ažuriranje baze postojećih i potencijalnih korisnika

Od kandidata očekujemo:

  • Visoku razinu komunikacijskih vještina
  • Snalažljivost u prodaji
  • Ljubaznost i strpljivost

Nudimo:

  • Stimulirajući bonus sukladno ostvarenim ciljevima
  • Rad u ugodnom, modernom i dinamičnom okruženju
  • Plaćena obuka
  • Plaćeni prijevoz (360 kn neovisno o mjestu stanovanja/rada)
  • Smartphone i A1 tarifa u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • Božićnica i poklon bonovi za djecu
  • Naknada za topli obrok
  • MultiSport kartica uz subvencioniranu cijenu (cijena za radnika iznosi 170 kn mjesečno)
  • Razni popusti na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
  • Mogućnost rada od kuće po dogovoru s nadređenima
  • Prilika za sudjelovanje u pojedinačnim i timskim nagradnim igrama, teambuilding aktivnosti
  • Novi moderni Kampus na Hondlovoj u tramvajskoj zoni koji uključuje restoran, game rooms, social areas, training rooms…
  • Mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji
  • Slobodni dani za volontiranje i davanje krvi

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a zadovoljavate uvjete natječaja, molimo da se prijavite slanjem svog životopisa do 07.07.2022. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.