Pošalji prijatelju

Voditelj računovodstva i financija (m/ž)

Split

Rok prijave:

AC Hotel by Marriott Split
Nagrađivani Dalmatia Tower kao nova vizura Splita
214 soba i apartmana
178 Spa & Wellness
5 modularnih konferencijskih dvorana
Cumano bar i Laureto restoran

AC Hotel by Marriott Split predstavlja savršenu sintezu elegancije i nezaboravnog mediteranskog iskustva, smještenog unutar grandioznog Dalmatia Towera, najvišeg objekta u Hrvatskoj.
Sa svakom sobom dizajniranom tako da pruži spektakularan pogled na kristalno čisto Jadransko more, naš hotel ne samo da nudi gostima nezaboravno iskustvo, već postavlja nove standarde u hotelskoj industriji.
Prepoznati kao arhitektonsko remek-djelo, Dalmatia Tower osvojio je prestižno međunarodno priznanje International Award, što potvrđuje njegovu izvanrednu vrijednost i jedinstveni doprinos hotelskom svijetu. Ako ste ambiciozni, strastveni i želite postati dio globalne hotelske obitelji, pridružite se našem timu i budite ključni čimbenik u stvaranju nezaboravnih iskustava za naše goste.

Prijavite se danas i započnite svoju karijeru u jednom od najrenomiranijih hotelskih lanaca svijeta!

Mjesto rada: Split

Opis posla

  • Pruža podršku Glavnom upravitelju hotela i Upravi izravnom pripremom mjesečnih, godišnjih i drugih izvješća prema potrebi
  • Osigurava usklađenost s Marriottovim politikama i procedurama i svim primjenjivim hrvatskim zakonima
  • Generira nove ideje za učinkovitije poslovanje financijskih i računovodstvenih aktivnosti
  • Priprema, nadzire i upravlja proračunom i prognozama odjela te preporučuje koje stavke uključiti u kapitalni proračun hotela
  • Utvrđuje godišnje ciljeve i ključne pokazatelja uspješnosti te provodi evaluaciju izvještaja
  • Dogovora reviziju hotelskog poslovanja ukoliko je potrebno
  • Održava kontni plan i vodi evidenciju o svim transakcijama tvrtke
  • Prati ugovore s hotelskim dobavljačima
  • Osigurava naplatu i plaćanje primjenjivih poreza
  • Vodi dnevne sastanke kako bi se raspravljalo o ciljevima za dan
  • Upravlja i organizira aktivnosti odjela financija i računovodstva
  • Izvršenje ostalih zadataka po nalogu Uprave

Uvjeti

  • VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja
  • 3 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Odgovarajuća digitalna pismenost - poznavanje i korištenje MS Office paketa
  • Poznavanje zakona iz područja računovodstva, poreza i financija
  • Prednost ukoliko osoba dolazi iz hotelskog segmenta, ali nije uvjet

Nudimo

  • Cjelogodišnji posao
  • Konkurentnu plaću u turizmu
  • Dodatne stimulacije – mjesečne nagrade
  • Plaćeni putni trošak
  • Osigurani topli obroci
  • Priliku za usavršavanje

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).