Posao Zadar

Više

Voditelj poslovnice (m/ž)

Europa92

Zagreb, Rijeka, Pula, Split, Zadar, Osijek

Rok prijave:

- Upravljanje timom - Kontrola rada zaposlenika - Usmjerenost na ostvarivanje zadanih financija - Održavanje edukacija djelatnicima koji su...

Trgovac / Djelatnik u mjenjačnici (m/ž)

AURO DOMUS d.o.o.

Biograd na Moru, Baška Voda, Brela, Dubrovnik, Hvar, Jelsa, Korčula, Makarska, Novalja, Omiš, Podgora, Primošten, Rab, Rogoznica, Split, Šibenik, Trogir, Tisno, Tribunj, Vodice, Zadar

Vatrogasac (m/ž)

KLEMM SIGURNOST d.o.o. za tjelesnu i tehničku zaštitu

Zagreb i okolica, Istra, Varaždinska županija, Zadar, Čakovec

Zaštitar / čuvar (m/ž)

Zagreb, Samobor, Zaprešić, Velika Gorica, Rugvica, Ivanić Grad, Dugo Selo, Pojatno, Rijeka, Split, Umag, Poreč, Pula, Labin, Pazin, Varaždin, Zadar, Šibenik, Bjelovar, Sisak, Karlovac, Dubrovnik, Osječko-baranjska, Brodsko-posavska, Krapinsko-zagorska žup.

PosLovac oglasi

Šivač / Šivačica

DEKORI ZADAR d.o.o. za proizvodnju tekstila

Zadar

Opis poslova: šivanje zaštitnih maski, zaštitnih odijela i ostale zaštitne opreme. Napomena poslodavca: zbog prirode posla obvezno radno iskustvo...

Keramičar (m/ž)

Zoker d.o.o.

Zadar

Slovenska firma traži keramičare (m/ž) za stalni radni odnos. Opis posla: - postavljanje podnih i zidnih pločica, fugiranje Uvjeti: - 1 godina...