+1
Pošalji prijatelju

Trgovac (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Đakovo, Dubrovnik

Rok prijave:

Hrvatski građevinski lanac predstavlja specijaliziranu ponudu građevinskih materijala i materijala za uređenje interijera, prvenstveno za izvođače radova, arhitekte, projektante, investitore i hobby majstore. Na jednom mjestu nudimo kompletnu ponudu suhe gradnje, žbuka i fasada, izolacija, vrata i prozora, podnih i zidnih obloga, keramike, sanitarija i alata. Kontinuiranim usavršavanjem prodajnog asortimana i redovitim educiranjem više od stotinu zaposlenih u prodajnim centrima Profibaucentra u Zagrebu, Zadru, Dubrovniku, Osijeku, Slavonskom brodu, Đakovu i Vinkovcima želimo biti korak ispred kako bi zadovoljili različite profile kupaca.

Opis posla

- prodaja robe
- briga o popunjenosti, rasporedu i pristupačnosti robe na odjelu
- aktivno učešće u provođenju inventura, kontrolinga i drugih vrsta popisivanja roba
- ostvarenje zadane kvote prodaje roba iz vlastitog robnog programa
- obavljanje drugih poslova i zadataka po nalogu neposrednog rukovoditelja

Područje rada:
Prodajni centar Zagreb - Žitnjak:
- trgovac na odjelu keramike i sanitarija - poznavanje robe iz asortimana keramike i sanitarija
- trgovac na drvnom odjelu - poznavanje robe iz asortimana vrata, prozora, podova
- trgovac na odjelu boja i fasada – poznavanje robe iz asortimana fasada, boja i lakova

Prodajni centar Rijeka - Viškovo:
- trgovac na drvnom odjelu - poznavanje robe iz asortimana vrata, prozora , podova
- trgovac na odjelu boja i fasada - poznavanje robe iz asortimana fasada, boja i lakova

Prodajni centar Đakovo:

Prodajni centar Dubrovnik:
- trgovac za prodaju suhe gradnje, žbuka i fasada,izolacija, boja i lakova

Uvjeti

- minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje robe iz asortimana tvrtke
- vozačka dozvola B kategorije
- aktivno poznavanje rada na osobnom računalu

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.