+1
Pošalji prijatelju

Agent u pozivnom centru (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PA3K SALES d.o.o.
  • Adresa: Balotin prilaz 4, 10020 Zagreb

Opis posla

Voliš upoznavati nove ljude, stjecati nova znanja i želiš postati dio dinamične i pozitivne zajednice?
Pridruži se našem timu i iskoristi svoje vještine u poticajnom radnom okruženju.

Opis posla:
- pristupačna komunikacija i posvećenost novim korisnicima
- ugovaranje prodajnih sastanaka
- kreiranje novih usluga i prodajnih rješenja
- odgovornost za postizanje prodajnih ciljeva

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- osnove rada na računalu
- izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
- motiviranost, entuzijazam i dinamičnost
- želja za učenjem, usavršavanjem

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- fiksnu plaću
- natjecateljski sustav nagrađivanja ovisno o uspjehu
- adekvatnu edukaciju i konstantno stručno usavršavanje
- rad u ugodnom i dinamičnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.