+1
Pošalji prijatelju

Pomoćni kuhar - Commis chef (m/ž)

Savudrija

Rok prijave:

KEMPINSKI, najstarija europska hotelska grupacija koja vjeruje da su ljudski resursi glavni pokretač stvaranja vrijednosti te predano potiče multikulturalnost u upravljanju ljudima.
Živimo u skladu s našom vizijom „Sve je u ljudima“ s jedinstvenom kulturom slijedećih odrednica:
Integritet, otvorena komunikacija, poštovanje, kulturološka raznolikost, strast, težnja za savršenstvom, timski rad, inovativnost, kreativnost, razvoj postojećeg kadra.
Pridružite se dinamičnoj kompaniji iskusnih hotelijera. Naša strategija ekspanzije i jedinstven pristup upravljanju ljudima stvaraju nove prilike u svim područjima hotelijerstva.

Opis posla

- priprema kuhinjsku opremu za uporabu
- sakuplja i priprema sastojke za kuhanje
- priprema hranu za servis - buffet i a la carte
- pomaže sa pregledavanjem, zaprimanjem i spremanjem robe
- održava spremišta, kuhinju i opremu čistom
- prisustvuje svim sastancima i sudjeluje na svim treninzima

Uvjeti

- komunikativnost, spretnost, samostalnost, samomotiviranost, proaktivnost

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

Mogućnost napredovanja, mogućnost treninga izvan sezone u Kempinski Hotelima izvan Hrvatske, edukacija prema Kempinski Standardima, smještaj, dodatak za obroke, radna uniforma.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.