+1
Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Dugogodišnje iskustvo u ugostiteljskom poslu (restaurant i catering). Fokus nam je na kvalitetnoj ponudi i vrhunskoj usluzi.

Zadovoljstvo naših djelatnika nam je jako bitno jer su oni zaslužni za komunikaciju s gostima i ugođaj u restoranu.

Njihovo stručno ophođenje omogućuje da se održava kvaliteta usluge u našem restoranu.

Opis posla

U Zagrebu tražimo nove članove tima za poziciju:

Kuhar (m/ž).

Opis posla:
- održavati higijenu kuhinje
- aktivno sudjelovati u procesima pripreme hrane
- poštivanje propisanih pravila tokom rada
- obavljati zadatke dobivene od strane šefa kuhinje
- pridržavanje HACCP pravila

Uvjeti

- poznavanje procesa u pripremi hrane
- iskustvo rada u kuhinji najmanje godinu dana
- izražena odgovornost u radu
- urednost
- proaktivnost u radu
- brzina i okretnost
- timski rad

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- stimulativne i konkurentne uvjete
- rad u uspješnoj tvrtki
- dinamičnu i ugodnu radnu atmosferu
- izvrsne kolege i međuljudske odnose

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.