Pošalji prijatelju

Djelatnik na pripremi i prodaji hrane (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Ali Kebaba

Ali Kebaba posluje već 12 godina pod motom: „Svjetski dobar okus.“ Ono što smo izabrali jest da činimo ljude sretnima s našim proizvodima.
Ali Kebaba danas broji stotinjak djelatnika koji su uz naše goste jednako vrijedan i poseban dio Ali Kebaba priče.

Opis posla

Uslijed restrukturiranja i optimiziranja poslovanja u potrazi smo za više djelatnika na pripremi i prodaji hrane koji će se pridružiti Ali Kebaba timu i rasti s nama.

Koje su Vaše odgovornosti?
- rad na pripremi i usluživanju hrane
- rad s gostima i rad na blagajni – prodaja
- slaganje robe i skladišta
- održavanje čistoće
- pridržavanje standarda i rad unutar zakonskih okvira

Uvjeti

Naš idealni kandidat:
- uživa u radu s ljudima
- spreman je na timski rad
- iskazuje želju za učenjem i profesionalnim razvojem
- posjeduje mnogo pozitivne energije
- posjedovanje radnog iskustva iz velikih sustava maloprodaje i/ ili hrane i pića je prednost
- ima završenu srednju školu
- sposoban je raditi u dinamičnoj okolini i stajati na nogama 8 sati

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- vrsta zaposlenja: na neodređeno uz probni rok
- radno vrijeme: puno radno vrijeme
- siguran posao i redovita primanja
- mogućnost brzog napredovanja
- dva slobodna dana u tjednu
- rad u uspješnoj i dinamičnoj organizaciji
- rad u smjenama
- priliku da oblikujete budućnost kompanije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.