+1
Pošalji prijatelju

Prodavač u trgovini / tobacco shopu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PETICA VEL-PRO d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Telefon: 099 5958 160

Tvrtka Petica Vel-Pro je osnovana 1999 g., trenutno imamo stalno zaposlenih 19 djelatnika educiranih za trgovinu duhanskih prerađevina i nalazimo se među 5 najvećih malih poduzetnika u Tobacco poslovanju u Zagrebu. Poslujemo na 5 lokacija u Zagrebu i glavna djelatnost nam je prodaja cigareta, novina i duhanskih prerađevina.

Opis posla

Prodaja novina, cigareta i ostalih duhanskih proizvoda te alkoholnih i bezalkoholnih pića i slatkiša u tobacco shopu u centru grada.

Uvjeti

Osnovno poznavanje rada na računalu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

Odlični radni uvjeti.

Zapošljavamo jednog izvršitelja/icu za stalni radni odnos te jednog izvršitelja/icu za zamjene za godišnje odmore i bolovanja.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.