+1

Prodajni savjetnik u maloprodaji telekomunikacijskih proizvoda i usluga (m/ž)

Zagreb, Novi Marof

Rok prijave:

Opis posla

- svakodnevna komunikacija s kupcima u kojoj ste sposobni unaprijediti imidž tvrtke koju zastupate
- rad u dinamičnom okruženju uspješnog tima u kojem posebno cijenimo kvalitativan iskorak pojedinca
- pravovremeno rješavate zadatke s kojima ste suočeni
- svjesni ste svojih prednosti
- tražite nove izazove i dostojni ste na njih odgovoriti

Uvjeti

Potrebna znanja i vještine:
- kupac je vaš centar svijeta
- posjedujte naglašene komunikacijske, pregovaračke vještine u interakciji s kupcima i „kužiš spiku“
- iskustvo u maloprodaji telekomunikacijskih proizvoda i usluga je vaša prednost, ali nije presudna
- motivirani ste i orijentirani prema poboljšanju rezultata
- sklonost timskom radu u izazovnim uvjetima rada
- produktivni ste i želite unaprijediti vlastite prodajne i pregovaračke vještine

Prepoznali ste se? Prijavite se!

Ponude sa životopisom i dokazom o ispunjavanju uvjeta dostaviti putem linka za prijavu u roku od 8 dana od dana oglašavanja.

Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljujete.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad u ugodnom okruženju
- edukaciju i usavršavanje
- stimulativni dio primanja za ostvarene ciljeve i rezultate

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.