+1
Pošalji prijatelju

Voditelj / prodavač u dućanu ženske modne odjeće (m/ž)

Zaprešić

Rok prijave:

  • Diadema d.o.o.

Diadema je najpoznatiji hrvatski modni high street brand koji njeguje svoj karakterističan stil izgrađen tijekom godina predanosti modnoj industriji, timskom radu i kupcima.

Opis posla

Želiš postati dio modnog tima poznatog branda Diadema?

Ne brini, ne trebaš odmah sve znati, uz nas ćeš steći zavidna znanja i vještine.

Mjesto rada je Westgate kod Zaprešića.

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS,
- komunikativni ste , volite rad s ljudima i timski rad
- vedrina i pozitivan pristup poslu
- usmjerenost na kupca i prodajne rezultate
- modna osviještenost, ugodna vanjština
- poželjna preporuka

Kandidate odabrane za daljnji proces selekcije obavijestit ćemo u kratkom roku o sljedećim koracima.

Svim ostalim kandidatima zahvaljujemo se na interesu te ih pozivamo da prate naše natječaje.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- rad u pozitivnoj i kreativnoj atmosferi
- zanimljiv posao u modnoj industriji
- učenje tj. rad uz mentora
- stimulativne nagrade
- mogućnost napredovanja
- sigurno radno mjesto s redovitim primanjima
- rad na puno radno vrijeme; stalno zaposlenje ili studentski ugovor

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.