Pošalji prijatelju

Trgovac (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

Kao međunarodna tvrtka s velikom ekspanzijom diljem Europe, više od 750 poslovnica i preko 34.000 djelatnika u 7 država, otvorili smo 2006. godine svoju prvu poslovnicu u Hrvatskoj.

Opis posla

Za našu poslovnicu u Rijeci, tražimo osobu za radno mjesto:

Trgovac (m/ž).

Vaši zadaci:
- odgovornost za prezentaciju i održavanje asortimana na odjelu
- optimalna prezentacija asortimana
- kompetentno, stručno i na uslugu orijentirano savjetovanje kupaca
- kontrola i održavanje čistoće na odjelu

Uvjeti

Prednost je, ako ste već dugi niz godina s uspjehom radili u istoj branši ili u srodnom području. Imate siguran i profesionalan nastup, veseli Vas rad s kupcima, te se pored toga odlikujete timskim duhom, angažmanom i fleksibilnošću.

Ako smo probudili Vaš interes, molimo da nam Vaše pismo namjere i životopis do 25.07.2019. godine, pošaljete putem linka za prijavu.

Telefonske informacije ne dajemo.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

Osim zanimljivog posla, nudimo Vam sigurnu poslovnu perspektivu, zanimljive mogućnosti ako se poslovno želite razvijati, te plaću koja odgovara učinku.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.