Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik (m/ž)

Zagreb, Dubrovnik, Rijeka, Split, Zadar, Varaždin, Sveta Nedjelja

Rok prijave:

TRAŽIMO:

PRODAJNI SAVJETNIK
(M/Ž)

Voliš modu, pratiš modne trendove?
Željan si novih iskustava,
profesionalnog i osobnog razvoja?
Komunikativnost, susretljivost, odgovornost
i usmjerenost zadanim ciljevima
potpuno te opisuju?

Europa 92 je Br. 1 multibrand maloprodajni lanac trgovina najvećih i najkvalitetnijih jeans brandova u svijetu.
S 40 multibrand i monobrand poslovnica Europa92 nalazi seu svakom većem gradu u Hrvatskoj i Sloveniji, te donosi pomno odabranu selekciju jeans i modnih brandova.

Europa 92 je puno više od samo modne trgovine - ona je mjesto gdje je u fokusu kupac, njegovo uzbuđenje i zadovoljstvo. Vrhunskom uslugom naših Jeans eksperata i ponudom najkvalitetnijih jeans brandova želimo stvoriti jedinstven osjećaj kupnje, zadovoljiti potrebe kupca te olakšati odabir i kupnju jeansa.

Fokus i snaga tvrtke su naši Jeans Experti, te pomno odabrana ponuda jeans brandova kao što su:
Levi’ s, Mustang, Salsa jeans, Wrangler, Lee i LTB, ali i modnih brendova poput Scotch&Soda, Maison Scotch, Broadway, Petrol, Redskins, Gipsy te ponuda modnog brenda hrvatskog dizajna i proizvodnje - AD Twenty.

OPIS POSLA:

  • angažirano prodajno savjetovanje kupaca
  • aktivna komunikacija s kupcima i kvalitetna prezentacija asortimana
  • postizanje prodajnih ciljeva kroz prodajne vještine
  • briga o asortimanu
  • zaprimanje, izlaganje i slaganje robe
  • uređivanje vizualnog izgleda poslovnice i održavanje urednosti prodajnog prostora
  • rad na kasi

OD VAS OČEKUJEMO:

  • usmjerenost na kupce i kvalitetno pružanje aktivne prodaje
  • odlične komunikacijske i prodajne vještine
  • visoki angažman
  • sklonost timskom radu
  • savjesnost i odgovornost u radu
  • poželjno iskustvo u sličnim poslovima u prodaji

ŠTO NUDIMO:

  • primanja od 5,000 kn + bonusi prema ostvarenim rezultatima
  • poticajno i dinamično radno okruženje
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • edukacije jeans experata
  • provođenje interne akademije iz područja prodaje
  • treninzi prodaje – usavršavanje prodajnih vještina
  • edukacija visual merchandisera

NAŠE POGODNOSTI:

  • popusti na nove kolekcije za zaposlenike Europe 92
  • ponuda rekreacijskih aktivnosti korištenjem Multisport kartice

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.