Pošalji prijatelju

Asistent - agent u poslovanju nekretninama (m/ž)

Split ili Zagreb

Rok prijave:

Mi smo jedna od vodećih agencija za nekretnine na području Hrvatske s naglaskom na ekskluzivne nekretnine u Zagrebu i obalnom pojasu.

Prepoznatljivi smo po izvrsnošću u poslovanju , profesionalnim agentima i ostalim djelatnicima te osobnom pristupu svakom klijentu i poslu.

Time smo zadobili povjerenje velikog broja ljudi koji su u potrazi za nekretninom i radujemo se novim poslovima i izazovima.

Opis posla

Širimo poslovanje u Splitsko-dalmatinsku županiju sa sjedištem poslovnice u Splitu, ali zbog obujma posla u Zagrebu tražimo i kandidate za rad u Zagrebu.

Opis posla:
- posao agenta u našoj agenciji obuhvaća raznovrsne, redom zahtjevne poslove i puno terenskog rada
- vođenje cjelokupnog procesa u posredovanju prodaje/najma nekretnina
- obavljanje administrativnih poslova, korištenje interne baze i stalno ažuriranje iste
- redovita komunikacija s novim i postojećim klijentima
- savjetovanje pri posredovanju prometa nekretninama
- pružanje smjernica i pomoć prodavateljima i kupcima pri kupnji nekretnine po realnoj cijeni pod najboljim uvjetima
- određivanje potreba i financijske sposobnosti klijenata za predlaganje rješenja koja im odgovaraju
- provođenje usporedne analize tržišta za procjenu vrijednosti nekretnina

Uvjeti

- dokazano radno iskustvo kao agent za nekretnine ili u nekoj srodnoj prodajnoj djelatnosti
- dokazan uspjeh u prodaji
- sposobnost samostalnog rada u kombinaciji s izvrsnim međuljudskim vještinama
- snažne prodajne, pregovaračke i komunikacijske vještine
- organizacijske vještine

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (izvrsno), Njemački (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD, Photoshop

Što nudimo

Zaposlenici u Eurovilli imaju mnoge pogodnosti, a neke od njih su:
- stalne edukacije, osobni rast i razvoj
- poticajno poslovno okruženje
- rad u reprezentativnom uredu
- laptop/kompjuter, mobitel
- službeni auto na korištenje
- visoki bonusi obzirom na učinkovitost
- vrlo pošten i transparentan sustav nagrada

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, Studentski ugovor

Plaća:

Od 5000 do 15000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.