Pošalji prijatelju

Prodavač na postsezoni (m/ž)

Istarska županija, Primorsko-goranska županija, Ličko-senjska županija, Splitsko-dalmatinska županija, Šibensko-kninska županija, Dubrovačko-neretvanska županija, Zadarska županija

Rok prijave:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Adresa: Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.manpower.hr

ZAPOSLI SE NA MORU I ZARADI!

ManpowerGroup za svoga Klijenta, veliki hrvatski trgovački lanac s preko 700 trgovina i marketa po Hrvatskoj, traži veliki broj postsezonskih radnika u prodaji u Istri, Kvarneru, Jadranskoj obali i otocima!

Onima koji dolaze izvan lokacije rada nudimo plaćeni kvalitetan smještaj, plaćen dolazak u mjesto rada i povratak kući. Zvuči zanimljivo? Pozivamo te da se prijaviš – veselimo se upoznati te!

(rad preko cijele godine)

Mjesto rada:

  • Hrvatska obala i otoci

NUDIMO:

  • stabilna i sigurna primanja
  • rad nedjeljom i blagdanima je dodatno plaćen
  • osiguran besplatan smještaj
  • plaćeni troškovi puta u mjesto rada i povratak kući (u iznosu do 50 Euro u jednom smjeru)
  • profesionalno uvođenje u posao i mentorstvo
  • rad za jedan od najpoznatijih i najvećih trgovinskih lanaca u Hrvatskoj
  • ugodnu, dinamičnu i pozitivnu atmosferu
  • početak rada: odmah!

OPIS POSLA:

  • rad na blagajni
  • izlaganje robe, kontrola kvalitete i roka trajanja robe
  • brzo, točno i uredno izvršavanje zadanih poslova
  • izražena ljubaznost u odnosu prema kupcima
  • dodatni poslovi po potrebi

UVJETI:

  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima – nije uvjet
  • komunikativnost, spremnost na rad i odgovoran pristup poslu
  • radno iskustvo u trgovini je prednost
  • sklonost timskom radu

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a zadovoljavate uvjete natječaja, molimo da se prijavite slanjem svog životopisa do 07.10.2022. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna.