+1
Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

bofrost* je vodeća multinacionalna tvrtka u direktnoj prodaji najkvalitetnijih duboko zamrznutih proizvoda. U Europi djeluje već više od 50 godina s više od 3.000.000 redovitih zadovoljnih kupaca.

Opis posla

Želite živjeti u Hrvatskoj, a raditi u Njemačkoj?

Nudimo zanimljiv, raznolik posao u mladom dinamičnom timu, kojem je strast dobra hrana.

Uvjeti

- volite dobru hranu i rad s ljudima
- vozačka dozvola B kategorije i najmanje 3 godine vozačkog iskustva
- uspješno završena obuka za kuhara /dobre kuharske kvalitete
- predanost i samostalnost u poslu
- iskustvo u Lifestyle gastronomiji
- urednost i higijena
- poznajete njemački jezik i spremni ste preko tjedna boraviti i raditi u Republici Njemačkoj

Voliš dobru hranu?
Voliš putovati, i nalaziš sebe u našim uvjetima?
Pošalji nam svoju molbu, uključujući životopis i reference.

Jezici:

Njemački (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- garantirana minimalna plaća 1.400 eura neto
- 3 tjedna rad u Njemačkoj, 1 tjedan u Hrvatskoj
- plaćen smještaj i prijevoz
- stalan ili sezonski posao (prema vašem izboru)
- redovita i motivirajuća primanja
- odličan tim i ugodnu radnu atmosferu
- priliku za stjecanje novih iskustava

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Sezonski

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.