+1
Pošalji prijatelju

Pomoćni konobar / šanker (m/ž)

Maslinica, otok Šolta

Rok prijave:

Tvrtka H.L. Dvorac d.o.o., pod imenom Martinis Marchi, upravlja velikim posjedom u Maslinici na otoku Šolti u kojem je obuhvaćeno poslovanje hotela baštine, restorana i marine. Već više od deset godina, tvrtka se kontinuirano razvija, ulaže u razvoj kapaciteta i ponude, ali prije svega u ljude. Upravo su nam naši zaposlenici glavni oslonac i snaga na kojoj se temelji daljnji razvitak i napredovanje tvrtke u namjeri da se područje Maslinice na otoku Šolti pretvori u nezaobilaznu destinaciju za nautičare, ljubitelje dobre spize i kapljice, za sve drage goste koji prepoznaju Martinis Marchi i naš tim kao mjesto na kojem se osjećaju posebno i uvijek rado vraćaju.

Opis posla:

  • pružanje ažurne, ljubazne i pravovremene usluge gostima u objektima hrane i pića
  • održavanje čistoće i urednosti radnog prostora te odgovorno rukovanje svom opremom poštu-jući HACCP standarde
  • obavljanje dužnosti u skladu s odlukama dobivenim od strane Voditelja hrane i pića
  • komunikativnost, timski rad i kooperativnost, kreativnost, odgovornost, točnost, pouzdanost
  • osiguravanje kvalitete usluga i zadovoljstva gostiju

Uvjeti:

  • najmanje 1 godina radnog iskustva na traženim poslovima u odjelu hrane i pića
  • poznavanje domaćih i internacionalnih pića
  • napredno poznavanje pripreme kave
  • KV/SSS (ugostiteljsko hotelijerski smjer je prednost)
  • znanje jednog stranog jezika je prednost
  • prijateljska i profesionalna komunikacija s gostima

Što nudimo:

  • osigurani su smještaj i topli obrok
  • osigurana radna odjeća
  • stimulativna primanja
  • rad u profesionalno opremljenom okruženju
  • učenje i razvoj kroz edukacije i iskustvo rada u luksuznom zdanju
  • vrsta zaposlenja: na određeno, puno radno vrijeme

Ukoliko želite biti dio našeg tima i smatrate da možete doprinijeti ostvarivanju naših ciljeva prijavite se na natječaj!

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.