Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Zagreb, Sisak

Rok prijave:

  • Wurth-Hrvatska d.o.o.
  • Adresa: Franje Lučića 32, 10 090 Zagreb

Dio smo svjetskog koncerna i jedna od vodećih tvrtki u RH, sa sjedištem u Zagrebu, koja se bavi zastupanjem, prodajom i distribucijom asortimana za metalnu, auto/Cargo, drvoprerađivačku i građevinsku industriju (montažni i spojni materijali za industrijsku proizvodnju, razni ručni alati, elektro, motorni i akumulatorski alati, zaštitna oprema, vijčana roba, potrošni materijal za auto industriju, okovi za namještaj i građevinsku stolariju, kemijsko tehnički proizvodi itd.).

Opis posla

Imate iskustva u prodaji i razvijene komunikacijske vještine? Tehnički ste kompetentni i želite kroz prodaju dijeliti Vaše znanje i iskustvo s drugima?

Trebate li novi izazovan posao i posjedujete tražene osobine, javite se na naš natječaj za posao prodajnog predstavnika (m/ž).

Opis posla:
- prodaja robe iz asortimana tvrtke
- obilazak postojećih kupaca iz sljedećih djelatnosti: drvne i drvoprerađivačke industrije, izvođača građevinskih radova, obrtnika i tvrtki iz djelatnosti automehanike, autolimarije, metalne industrije, željeznarija, vrtnih centara, stovarišta građevinskog materijala, salona keramike i vodoinstalacijskog pribora
- pronalazak novih kupaca iz gore navedenih djelatnosti
- odgovornost za postizanje prodajnih ciljeva
- komunikacija, suradnja i postizanje visoke kvalitete odnosa s kupcima
- kontrola nad realizacijom i naplatom
- priprema ponuda

Uvjeti

- tehničke kompetencije
- poželjno iskustvo u prodaji, na istim ili sličnim poslovima ili iskustvo rada u nekoj od navedenih djelatnosti
- poznavanje asortimana koji u svom svakodnevnom radu koriste obrti i tvrtke iz djelatnosti obrade metala i drva, metalne, drvoprerađivačke ili građevinske industrije, izvođenja građevinskih radova, automehanike, autolimarije, održavanja i proizvodnje teških vozila, asortimana koji se nalazi u željeznarijama, vrtnim centrima, stovarištima građevinskog materijala, salonima keramike i vodoinstalacijskog pribora
- razvijene komunikacijske vještine i sposobnost pregovaranja
- organizacijske sposobnosti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Outlook

Što nudimo

- službeni automobil
- stimulativna primanja
- dodatna edukacija
- ugodna radna atmosfera
- timski rad
- rad na određeno vrijeme s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.