Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Koprivno, Krušvar, Klis, Neorić, Konjsko, Prugovo, Dicmo, Bisko, Dugopolje

Rok prijave:

  • Diskonti Toni
  • Telefon: +385 91 540 8703

Diskonti Toni dugi niz godina posluju na širem splitskom području. Naši djelatnici i djelatnice su naša glavna snaga. Svojim zaposlenicima pružamo sigurno radno mjesto, ugodnu i obiteljsku radnu atmosferu te sustav nagrađivanja kojim svoje djelatnike nastojimo nagraditi i motivirati.

Opis posla

Poslovi prodavača (m/ž) u diskontu Toni.

Uvjeti

- minimalno 1 godina radnog iskustva u trgovini
- poželjno poznavanje rada na blagajni
- komunikativnost, ljubaznost

Ukoliko imate pitanja ili se želite prijaviti na oglas, kontaktirajte nas na mobitel. Veselimo se vašem pozivu i prijavama!

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+385 91 540 8703

Stručna sprema:

PKV, KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- rad u ugodnoj radnoj okolini
- plaćen putni trošak
- plaćeni blagdani i nedjelje
- godišnji odmor prema zakonu
- mogućnost 13. plaće
- slobodan dan u tjednu
- početak rada odmah

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 4000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.