Pošalji prijatelju

Key Account Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

AGRANA-STUDEN Grupa sa sjedištem u Beču, Austrija, je dugogodišnji značajan i pouzdan proizvođač i dobavljač kristalnog šećera, jestivog ulja i drugih proizvoda na tržištima jugoistočne Europe. Šećer, pod zaštitnim znakovima AGRAGOLD, WIENER ZUCKER i STUDEN-AGRANA, dio je tradicije i kvalitete proizvodnje iz grupe AGRANA-STUDEN.

Tvrtka AGRAGOLD d.o.o. u Hrvatskoj, sa sjedištem u Zagrebu posluje od 2002. godine. i bavi se na hrvatskom tržištu distribucijom šećera, glukozno-fruktoznog sirupa, jestivih ulja proizvedenih u proizvodnjama grupe, kao i distribucijom drugih prehrambenih proizvoda. Zbog povećanog obujma poslovnih aktivnosti želimo zaposliti stručnu, odgovornu i motiviranu osobu za radno mjesto „Key Account Manager“ sa sjedištem u Zagrebu. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dolje navedene uvjete, pozivamo vas da se prijavite.

Opis posla:

  • Samostalna i timska provedba prodajne i marketinške strategije kod kupaca
  • Izrada ponuda, prezentiranje prodajnog asortimana, ugovaranje i praćenje prodaje kod kupaca
  • Razvijanje, provođenje i praćenje ostvarenja prodajne strategije za kupce
  • Upravljanje asortimanom i unapređenje prodaje u skladu s marketing strategijom
  • Razvijanje poslovnih odnosa sa kupcima
  • Analiza tržišta i konkurencije
  • Praćenje naplate i provedba naplate potraživanja
  • Sudjelovanje u izradi godišnjih i mjesečnih planova prodaje po kupcu
  • Vođenje svih potrebnih evidencija i izrada prodajnih izvještaja

Uvjeti:

  • VSS - Ekonomski fakultet
  • Višegodišnje iskustvo u prodaji prehrambenih proizvoda
  • Poznavanje pozitivnih propisa u lancu opskrbe hranom
  • Proaktivnost, motiviranost, ambicioznost i visoka razina odgovornosti
  • Izražene organizacijske, komunikacijske, koordinacijske, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti
  • Sklonost timskom radu

Jezici:

  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, dodatno kao prednost je poznavanje njemačkog jezika.

IT vještine:

  • Word, Excel, Power Point, Outlook i Internet

Vozačka dozvola:

  • B kategorija

Što nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Suradnja puna izazova
  • Velika mogućnost trajnog usavršavanja i napredovanja

Ukoliko smatrate da ispunjavate uvjete navedene u natječaju i zainteresirani ste za posao molimo da nam Vašu prijavu, biografiju i motivacijsko pismo, pošaljete putem linka za prijavu. Rok za slanje prijava je 25.10.2019. godine.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će obavješteni u roku od 5-7 dana od zatvaranja natječaja. Nepotpune i neblagovremene prijave nećemo uzimati u razmatranje.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.