Pošalji prijatelju

Hostesa / Operater u automat klubu (m/ž)

Zagreb, Čakovec, Prelog, Labin, Zadar, Dubrovnik

Rok prijave:

  • Interigre d.o.o.
  • Adresa: Karlovačka cesta 36 b, 10000 Zagreb

Interigre d.o.o. je hrvatska tvrtka u vlasništvu internacionalne grupacije za igre na sreću Novo Swiss AG sa sjedištem u Švicarskoj. U Republici Hrvatskoj poslujemo više od 15 godina, a trenutno imamo 84 automat kluba, 3 casina i 90 kladionica, što nas čini najvećim koncesionarom za igre na sreću.
Kontinuirano rastemo i otvaramo nove poslovnice, te ulažemo u visoke strandarde u svim segmentima poslovanja te razvoj odnosa sa poslovnim partnerima i klijentima. Glavni aduti po kojima se ističemo kao Poslodavac su briga za radnike, što uključuje usavršavanje, edukacije i osobni razvoj, a sve u ugodnoj radnoj atmosferi.

Opis posla:

  • mjenjački i blagajnički poslovi
  • komunikacija s posjetiteljima
  • rad s aparatima za igre na sreću
  • ugostiteljski poslovi
  • održavanje čistoće prostora

Uvjeti:

  • srednja stručna sprema
  • 1-2 godine iskustva
  • poznavanje rada na računalu

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • stimulativna i redovna primanja
  • napojnice
  • 2 slobodna dana u tjednu
  • smjenski rad 40 sati tjedno, koji uključuje i noćni rad

Prijavite se do 09.12.2019. putem linka za prijavu.

Napomena u svezi prijave: Životopis je potrebno poslati i na hrvatskom i engleskom jeziku

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.