Pošalji prijatelju

Sales Specialist (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tko smo i što radimo

Zastupamo vodeće svjetske proizvođače softvera i već niz godina poslujemo u čitavoj regiji. Javi nam se ako je prodaja nešto što te pokreće i želiš raditi s vodećim svjetskim softverskim brendovima. Više o nama na www.hsm360.com.

Opis posla:

Poslovi vezani za distribuciju prodajnog portfelja HSM informatike u okviru softver tima. Aktivnosti radnog mjesta podrazumijevaju svakodnevnu komunikaciju s partnerskom mrežom sa svrhom ostvarivanja prodajnih ciljeva.

Posao obuhvaća:
  • Redovitu komunikaciju i suradnju s partnerima i klijentima, uključujući obilaske partnera
  • Izradu i slanje ponuda
  • Kreiranje novih prodajnih prilika
  • Prodajna podrška prilikom budžetiranja, izbora proizvoda, povremeni rad sa tenderskom dokumentacijom

Uvjeti:

  • Poželjno VŠS ili VSS ekonomskog smjera
  • Radno iskustvo od najmanje 3 godine u području prodaje
  • Napredne informatičke i prodajne vještine
  • Strani jezici (engleski obavezan, znanje ruskog/ukrajinskog/poljskog je prednost)
  • Dobre vještine komuniciranja i pregovaranja, s mogućnošću vođenja i zatvaranja prodajnih prilika
  • Inicijativa i snalažljivost u izvanrednim okolnostima

Prednosti:

  • Poznavanje postupaka i procedura u distribuciji softvera (veleprodaja)
  • Iskustvo rada u CRM i ERP sustavima
  • Iskustvo u prodaji softvera/softverskih rješenja
  • Iskustvo izgradnje dugoročnih odnosa
  • Iskustvo u radu s internacionalnim klijentima

Što nudimo:

  • Mogućnost daljnjeg školovanja (interna edukacija, mogućnost sudjelovanja na seminarima i edukacijama)
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad s atraktivnim i vodećim svjetskim tehnologijama i brendovima
  • Rad na neodređeno (nakon probnog roka)
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu

Ako želiš postati dio perspektivnog i dinamičnog okruženja, pozivamo te da se pridružiš HSM timu.

Motivacijsko pismo sa životopisom pošalji do 14.02.2020. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.