Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Stanić d.o.o.

Stanić d.o.o. vodeći je distributer domaćih i svjetskih brandova prehrambenih proizvoda prisutan na tržištu Hrvatske sada već 25 godina. Uvijek tražimo nove, sposobne i stručne članove našeg tima, koji mogu svojim iskustvom doprinijeti da zajedno ostvarimo zacrtane ciljeve.

Opis posla

Chill & Grill BISTRO poziva na na suradnju ambiciozne i pouzdane djelatnike za obavljanje poslova na radnom mjestu:

Konobar (m/ž).

Opis posla:
- posluživanje hrane i pića gostima
- priprema toplih i hladnih napitaka
- izdavanje računa i obračun blagajne
- kontrola zaliha
- održavanje urednosti i higijene

Uvjeti

- SSS
- minimalno jednogodišnje radno iskustvo na odgovarajućim poslovima
- izražene organizacijske vještine
- komunikativnost i sklonost radu sa ljudima
- srdačan i ljubazan pristup u radu sa gostima
- temeljitost i samostalnost u radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- radno vrijeme od ponedjeljka do petka (vikendom i praznicima ne radimo)
- rad u poslovnoj zoni s poslovnom klijentelom
- redovita primanja, atraktivnu plaću, stimulativne uvjete rada
- ugodnu radnu atmosferu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.