Pošalji prijatelju

Prodavač na sezoni (m/ž)

Primorsko-goranska, Istarska, Zadarska, Šibensko-kninska, Splitsko-dalmatinska, Dubrovačka-neretvanska županija

Rok prijave:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Adresa: Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.manpower.hr

ManpowerGroup za svoga Klijenta, veliki hrvatski trgovački lanac s preko 700 trgovina i marketa po Hrvatskoj, traži veliki broj sezonskih radnika u prodaji u Istri, Kvarneru, Jadranskoj obali i otocima!

Spoji ugodno s korisnim, postani dio novog tima i provedi ljeto na hrvatskoj obali uz ugodnu i poticajnu radnu atmosferu. Onima koji dolaze izvan lokacije rada nudimo plaćeni kvalitetan smještaj, plaćen dolazak u mjesto rada na početku sezone i povratak kući na kraju sezone.

Zvuči zanimljivo? Pozivamo te da se prijaviš – veselimo se upoznati te!

Mjesto rada:

  • Primorsko-goranska, Istarska, Zadarska, Šibensko-kninska, Splitsko-dalmatinska, Dubrovačka-neretvanska županija

OPIS POSLOVA:

  • rad na blagajni
  • izlaganje robe, kontrola kvalitete i roka trajanja robe
  • brzo, točno i uredno izvršavanje zadanih poslova
  • izražena ljubaznost u odnosu prema kupcima
  • dodatni poslovi po potrebi

UVJETI:

  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima – nije uvjet
  • komunikativnost, spremnost na rad i odgovoran pristup poslu
  • radno iskustvo u trgovini je prednost
  • sklonost timskom radu

NUDIMO:

  • stabilna i stimulativna primanja od 5.500,00kn – 7.500,00kn
  • osiguran besplatan smještaj (osiguran i za slučaj rada i nakon sezone)
  • rad nedjeljom i blagdanima je dodatno plaćen
  • plaćeni troškovi puta u mjesto rada na početku sezone i povratak kući na kraju sezone (u iznosu do 380 kn u jednom smjeru)
  • osigurani troškovi prijevoza za osobe koje o svom trošku putuju na posao
  • profesionalno uvođenje u posao i mentorstvo
  • rad za jedan od najpoznatijih i najvećih trgovinskih lanaca u hrvatskoj
  • mogućnost rada i nakon sezone
  • ugodnu, dinamičnu i pozitivnu atmosferu
  • Početak rada: odmah!

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a zadovoljavate uvjete natječaja, molimo da se prijavite slanjem svog životopisa do 24.05.2022. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.