Pošalji prijatelju

Mesar (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • PEMO d.o.o. za trgovinu, ugostiteljstvo, turizam, transport i usluge
  • Web: http://www.pemo.hr/

Pemo je vodeći dubrovački maloprodajni lanac osnovan 1994.g. u Dubrovniku, gdje je i otvoren i prvi maloprodajni objekt. U svojim prodavaonicama kupcima nudi širok asortiman prehrambenih i neprehrambenih proizvoda, pri čemu se posebno ističu svakodnevno svježe voće i povrće, meso domaćeg podrijetla, te kruh peciva i slastice s redovnim akcijskim cijenama i kvalitetom trgovačke robe.

Mesar (m/ž)

Mjesto rada: Dubrovnik

Opis posla:

  • izlaganje i prodaja mesa i mesnih prerađevina
  • priprema mesnih prerađevina prema zadanim normativima
  • kontrola rokova trajanja svježeg mesa
  • briga o popunjenosti, čistoći i urednosti odjela
  • savjetovanje kupaca

Uvjeti:

  • SSS prehrambenog smjera (mesar) ili položen majstorski ispit
  • poželjno radno iskustvo u prodaji mesa
  • usmjerenost na kupce i kvalitetu pružene usluge
  • ljubaznost u komunikaciji i odnosu prema kupcima i kolegama
  • urednost, odgovornost i spremnost na timski rad

Nudimo:

  • rad u organiziranim mesnicama
  • priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
  • redovita i stimulativna financijska primanja
  • smještaj

+385 20 410 900

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.