Pošalji prijatelju

Voditelj poslovnice (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Slavonski Brod, Osijek, Zadar

Rok prijave:

TRAŽIMO:

VODITELJ POSLOVNICE
(M/Ž)

Voliš modu, pratiš modne trendove?
Komunikativna si, organizirana i pozitivna osoba?
Želiš stjecati nova iskustva?

Europa 92 je Br. 1 multibrand maloprodajni lanac trgovina najvećih i najkvalitetnijih jeans brandova u svijetu.
S 40 multibrand i monobrand poslovnica Europa92 nalazi se u svakom većem gradu u Hrvatskoj i Sloveniji, te donosi pomno odabranu selekciju jeans i modnih brandova.

Europa 92 je puno više od samo modne trgovine - ona je mjesto gdje je u fokusu kupac, njegovo uzbuđenje i zadovoljstvo. Vrhunskom uslugom naših Jeans eksperata i ponudom najkvalitetnijih jeans brandova želimo stvoriti jedinstven osjećaj kupnje, zadovoljiti potrebe kupca te olakšati odabir i kupnju jeansa.

Fokus i snaga tvrtke su naši Jeans Experti, te pomno odabrana ponuda jeans brandova kao što su: Levi’ s, Mustang, Salsa jeans, Wrangler, Lee i LTB, ali i modnih brendova poput Scotch&Soda, Maison Scotch, Broadway, Petrol, Redskins, Gipsy te ponuda modnog brenda hrvatskog dizajna i proizvodnje - AD Twenty.

OPIS POSLA:

  • organizacija dnevnih zadatak
  • upravljanje i kontrola tima
  • treninzi prodaje i edukacija djelatnika
  • briga o asortimanu - naručivanje, prijem i kontrola robe
  • usmjerenost na ostvarivanje zadanih ciljeva
  • obrada poslovne dokumentacija
  • izvještavanje o ostvarenim rezultatima prodaje

OD VAS OČEKUJEMO:

  • odlične komunikacijske i organizacijske vještine
  • savjesnost, odgovornost i prilagodljivost u poslu
  • sklonost suradnji i radu u timu
  • poželjno poznavanje tekstilne i modne industrije

ŠTO NUDIMO:

  • bonuse i nagrade za ostvarene rezultate
  • stručno usavršavanje u području aktivne prodaje
  • mogućnost rasta i napredovanja unutar kompanije
  • popusti na nove kolekcije za naše zaposlenike
  • sudjelovanje u Multisport programu i brojnim drugim pogodnostima

Ako se prepoznajete u traženim kvalifikacijama i opisu posla te ste spremni preuzeti važnu ulogu u našem poslovanju,željeli bi Vas upoznati!

Odabrane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete kontaktirat ćemo u najkraćem roku.
Vašu prijavu tretirat ćemo s najvišom razinom povjerljivosti u svim selekcijskim koracima.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna.