+1
Pošalji prijatelju

Voditelj smjene u restoranu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ZAGREB CITY HOTELS d.o.o. (DoubleTree by Hilton Zagreb)
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 269a, 10000 Zagreb

Opis posla

Traži se:

Voditelj smjene u restoranu (m/ž) - 3 izvršitelja/ice.

Opis poslova:
- nadgleda poslove u isporučivanju usluge HiP-a kako bi osigurao visoku kvalitetu usluge i visoko zadovoljstvo gostiju
- delegira poslove F&B Managera na radni tim i osigurava da su radni zadaci izvršeni I ciljevi postignuti
- osigurava da su standardi zastupljeni i primijenjeni
- pomaže F&B Manageru u postavljanju financijskih ciljeva, treningu tima, kontrole troškova i stanja zaliha
- održavanje i doprinos pozitivne radne klime u odjelu i među odjelima

Mjesto rada: Zagreb city hotels d.o.o. Zagreb (Hilton hoteli Zagreb).

Uvjeti

- SSS
- najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (hoteli i restorani)
- engleski jezik: tečno u govoru i pismu
- poznavanje Windows Office alata – Word i Excel

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- posao na određeno uz probni rad
- puno radno vrijeme
- naknada za prijevoz isplaćuje se u cijelosti
- mogućnost za profesionalni razvoj, napredovanje u području hotelijerstva i ugostiteljstva
- posao u inovativnom i poticajnom okruženju
- stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
- rad u ambicioznom timu profesionalaca
- okruženje koje poštuje najviše standarde hotelijerstva
- mogućnost stalnog radnog odnosa
- pozitivna kultura radnog mjesta
- dva slobodna dana u tjednu
- besplatan obrok tijekom smjene
- osigurane uniforme, osigurano pranje i peglanje uniformi

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.