Pošalji prijatelju

Konobar / Barmen (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Vivas Barovi i History, u sklopu jednog od najvećih lanaca caffe barova u zemlji, primarno služi kako bi ponudio najbolju uslugu, kvalitetne proizvode i osjećaj vlastitog dnevnog boravka svakom svom gostu. U gradu Zagrebu nalazimo se na 15 lokacija, a izvan Zagreba locirani smo u Splitu (jedan lokal) i Sisku (jedan lokal). Već niz godina uspješno gradimo tim vrhunskih stručnjaka koji su danas zaslužni za prepoznatljivost naših barova, a osobitu pažnju pridajemo osoblju, kvaliteti usluge, bogatoj ponudi i lokacijama na kojima smo prisutni.

Opis posla

Koje su Vaše odgovornosti?
- predstavljanje organizacije u najboljem svijetlu te izgradnja prijateljskog odnosa s gostima.
- adekvatno zaprimanje narudžbi i posluživanje gosta sukladno propisanim pravilima i standardima
- održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme prije, tijekom i nakon radnih procesa
- izdavanje računa i naplata sukladno zakonskim i internim propisima
- osiguravanje primjene propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu

Uvjeti

Želimo osobu sljedećih karakteristika:
- proaktivan pristup poslu i kontinuirana želja za napredovanjem
- radno iskustvo na sličnim poslovima je poželjno, no nije uvjet
- izražene komunikacijske vještine
- savjesnost u pristupu poslu
- timski rad

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Hrvatski (izvrsno), Engleski (osnovno)

Vještine:

Excel, Internet

Što nudimo

- vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme (sezonski), stalni radni odnos
- plaćeni smještaj u Zagrebu
- rad u mladom i ambicioznom timu profesionalaca
- okruženje koje poštuje najviše standarde ugostiteljstva
- 1 slobodan dana u tjednu
- osnovnu početnu plaću za redovan rad + mogućnost ostvarenja stimulacije (ovisno o ostvarenim individualnim mjesečnim ciljevima)
- veliku mogućnost brzog razvoja i napredovanja
- priliku da oblikujete budućnost kompanije

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 4600 kn

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.