Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Staro Čiče

Rok prijave:

Hotel Phoenix je obiteljski hotel kategorije tri zvjezdice, suvremeno opremljen, smješten je u Starom Čiču, udaljen 2 kilometra od Velike Gorice u smjeru Siska. Hotel ima 12 soba, restoran, caffe bar, vip salon te salu za svadbene svečanosti.

Opis posla

Jutarnja smjena:
- izdavanje doručaka od 7:00 do 10:00 h
- izdavanje gableca od 10:00 do 14:00 h
- povremeni ala carte
- održavati radni prostor čistim i urednim

Popodnevna smjena:
- priprema gableca za naredni dan
- priprema namirnica za dogovorena događanja za vikend
- tjedna događanja (karmine, seminari...)

Uvjeti

- KV/SSS kuhar sa minimalno 1 godinom iskustva na poslovima kuhara i svadbenim svečanostima
- komunikativna osoba
- poželjan majstorski ispit
- poznavanje nacionalne kuhinje
- poželjno poznavanje rada na pečenjari (pečenja janjaca i odojaka)
- orijentiranost na timski rad

Stručna sprema:

PKV, KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- rad u uspješnoj tvrtki
- slobodan dan u tjednu
- nedjelja i praznici su neradni osim za unaprijed dogovorena događanja
- dodatna zarada na raznim eventima i svečanim događanjima
- stimulativne i konkurentne uvjete
- dinamičnu i ugodnu atmosferu
- neto satnica: od 35,00 kn pa do + 45,00 kn ovisno o Vašem znanju i iskustvu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.