Pošalji prijatelju

Komercijalist (m/ž)

Turčin

Rok prijave:

Turčin

Tvrtka posluje od 1993. godine u Slovačkoj dok smo na Hrvatskom tržištu prisutni od 2003. godine na adresi Ulica kralja Andrije II, broj 4., 42204 Turčin. Osnovna djelatnost tvrtke je građevinska limarija. Poslovanjem u ovoj djelatnosti tvrtka KJG d.o.o. je postala prepoznatljiv brand kako kod nas tako i u Europi. Više o nama, ponudi, uslugama koje kao tvrtka nudimo možete vidjeti na www.kjg.hr.

OPIS POSLA

  • prijem kupaca
  • izrada radnih naloga
  • izrada ponuda na zahtjev kupaca
  • savjeti i preporuke kupcima
  • briga o kupcu u prodajnom procesu
  • rješavanje reklamacija
  • traženje novih kupaca
  • analiza tržišta i konkurencija

UVJETI

  • iskustvo u prodaji, komercijalne sposobnosti
  • komunikativnost na visokom nivou
  • smisao za timski rad
  • odgovarajući nastup prema kupcima sa stručnim savjetima
  • mogućnost logičnog analiziranja novonastalih situacija i ponude mogućih rješenja
  • komercijalni stav orijentiran na kupce
  • sposobnost koncentracije na detalje
  • 100 % predanost radu
  • visoka razina bontona
  • aktivno znanje rada na računalu
  • da nije kažnjavan

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:
B

Vještine:
Word, Excel, Outlook, Internet

ŠTO NUDIMO

  • mogućnost stalnog radnog odnosa, profesionalnog i osobnog usavršavanja u uspješnoj i dinamičnoj slovačkoj tvrtki
  • rad u ugodnom kolektivu
  • mjesečna bruto plaća u iznosu od 7.000,00 kn + putni troškovi + topli obrok, eventualni dogovor na temelju sadašnje prakse + revidiranje nakon probnog razdoblja

Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno uz probni rok

kjg
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.