Pošalji prijatelju

Barmen (m/ž)

Hvar

Rok prijave:

Nakon Poreča, Rabca, Krka, Dubrovnika, Raba, Makarske, Valamar Riviera dd došla je i na Hvar. Za novi poslovni zamah Helios Faros dd otvorena su nova radna mjesta, budite i vi dio tima koji gradi bolju budućnost.

Opis posla

- preuzima naručeno piće i robu na šanku te vodi odgovarajuću dokumentaciju, odgovoran je za financijsko poslovanje šanka
- prima narudžbe od gostiju te iste i naplaćuje
- brine se o potrebnom inventaru u svom djelokrugu rada
- izdaje robu konobarima i gostima, priprema i izdaje piće pazeći na kvalitetu i kvantitet
- brine o primjeni standarda i normativa rada i urednosti šanka
- pere staklo, porculan i ostali inventar i brine o čistoći i izgledu radnog prostora
- posprema inventar u svom djelokrugu rada
- održava čistoću i urednost aparata i uređaja na šanku
- odgovoran je za spremanje i čuvanje ambalaže

Uvjeti

- SSS/KV konobar, bez iskustva
- poželjno znanje jednog svjetskog jezika
- komunikativnost, ljubaznost, orijentiranost na gosta

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- nakon uspješne sezone mogućnost ulaska u mjeru stalni sezonac
- smještaj i topli obroci na teret poslodavca
- rad u dinamičnom i poticajnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.