Pošalji prijatelju

Pizza majstor (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Pizzeria Verona due nalazi se na istoku grada, u zagrebačkoj Dubravi. Svakodnevno nudimo veliki izbor slasnih pizza, sendviča i lazanja. Pizzeria smo čija specijalnost su pizze s kukuruznim tijestom. Trenuci koji se provode u krugu najmilijih za stolom su neprocjenjivi. Ukoliko još niste pozivamo Vas da nas posjetite i uživate u našoj velikoj ponudi hrane i pića, ugodnom rustikalnom ambijentu, laganoj atmosferi i ljubaznom osoblju koje će Vas dočekati i poslužiti.

Opis posla

Našom otvorenom kuhinjom dominira velika krušna peć. Smatramo da ljudi vole kada restorani imaju otvorene kuhinje i mogu u svakom trenutku direktno promatrati pripremu naručenih jela. Ako oduvijek želiš da se tvoj spretan rad ruku i trud oko kreiranja najbolje pizze vide i prepoznaju, ako s ljubavlju smišljaš slasne kombinacije i ponosno gledaš zadovoljnog gosta, ti si pravi pizza majstor (m/ž) za nas!

Uvjeti

Iskustvo rada u restoranu i iskustvo rada na krušnoj peći su jedini uvjeti, uz urednost i brzinu, naravno. Stručna sprema, boja kose i muzika koju slušaš ostaju samo tvoja stvar :)

Pridruži se našem ugostiteljskom timu i uživaj u rustikalnom ambijentu te ugodnoj atmosferi!

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 190 0600

Što nudimo

Ako ti se svidi naša otvorena kuhinja, a nama tvoja vještina i trud, zapošljavamo te u stalni radni odnos. Osim ambijenta i atmosfere koju smo već obećali, nudimo odlična primanja, od 7.000 kn te jedan slobodan dan u tjednu. I naravno zadovoljstvo naših stalnih gostiju je ono što će zaokružiti svaki radni dan!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 7000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.