Pošalji prijatelju

Destinacijski Guest Experience specijalist (m/ž)

Šibenik

Rok prijave:

AMADRIA PARK vodeća je hotelska grupacija u Hrvatskoj koja upravlja hotelima kategorije 4 i 5 zvjezdica na lokacijama Šibenik, Opatija i Zagreb. Prepoznatljivost i uspješnost AMADRIA PARKA rezultat su višegodišnje usmjerenosti turizmu visoke kvalitete, truda, rada i zalaganja svih djelatnika a sve u cilju zadovoljstva naših gostiju.

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Opis radnog mjesta:

  • Usmjerava, kontrolira i organizira Guest Experience tim te mu pomaže da ostvari željene ciljeve i rezultate.
  • Prati i osigurava provođenje Standardnih pravila i procedura Guest Experience odjela u svim objektima na destinaciji.
  • Aktivno uči, educira i trenira Guest Experience tim s ciljem povećanja kvalitete usluge.
  • Osmišljava strategije i aktivnosti kojima je cilj povećanje zadovoljstva i ocjena gostiju.
  • Analizira osvrte i recenzije gostiju i osigurava da se na njih pravovremeno odgovara.
  • Radi direktno s gostima s naglaskom na pružanje profesionalne usluge visoke klase.
  • Pruža gostima informacije o hotelskom sadržaju, uslugama, smještaju te događajima i aktivnostima u naselju i destinaciji.
  • Aktivno pridonosi zadovoljstvu gosta i ciljevima odjela te je fokusiran na proaktivan pristup gostima kako bi se nadmašila njihova očekivanja.

Potrebna znanja i vještine:

  • VSS
  • Komunikativnost, ljubaznost, savjesnost
  • Prilagodljivost potrebama poslovanja
  • Kooperativnost i spremnost na timski rad
  • Uspostava odnosa i interakcija s kolegama na način kojim se gradi otvorenost, povjerenje
  • Poznavanje rada na računalu (Microsoft Office paket)
  • Izvrsno poznavanja engleskog jezika, poželjno poznavanje njemačkog jezika

Mjesto rada:

  • Mjesto rada: Solaris d.d. Šibenik

  • Rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Kandidatima nudimo:

  • Stimulativna primanja
  • Mogućnost brzog napredovanja u karijeri
  • Mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
  • Stručnu izobrazbu
  • Motivirajuću i poticajnu radnu okolinu

Molimo da svoju zamolbu za zaposlenje i životopis pošaljete do 30.05.2021. godine putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.