Pošalji prijatelju

Konobar / šanker (m/ž)

Sveta Nedelja, Zagreb

Rok prijave:

  • DNEVNA SOBA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Gorjanska 4, 10 437 Bestovje
  • Web: http://www.livingroom.hr

Caffe bar Living Room je Vaša nova dnevna soba, savršeno mjesto za opuštanje i druženje, koje će Vas privući svojom toplinom, a zatim osvojiti ugodnim ambijentom i širokom ponudom različitih napitaka.

Opis posla

Caffe bar Living Room traži više djelatnika za radno mjesto konobar / šanker (m/ž) na duži vremenski period.

Mjesto rada: Hoto centar u Sv. Nedelji ili Arena centar Zagreb.

Uvjeti

- SSS
- poželjno radno iskustvo na radnom mjestu konobara
- ljubaznost, komunikativnost, odgovornost, marljivost, motiviranost, točnost i urednost
- osnovno znanje rada na računalu
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Što nudimo

- radni tjedan traje 5 dana, između smjena razmak od minimalno 12 sati
- poticajna i ugodna radna atmosfera u mladom dobro organiziranom timu
- odlični radni uvjeti i redovna plaća
- mogućnost napredovanja i edukacije

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Plaća:

Od 6000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.