Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Vodice

Rok prijave:

MATILDE BEACH RESORT nalazi se u zelenoj oazi grada Vodice i jednoj od najljepših lokacija. Udaljen od plaže tek nekoliko koraka s predivnim pogledom na staru jezgru grada i otoke, resort je već dugi niz godina destinacija koju posjećuju turisti iz cijelog svijeta i regije. Na raspolaganju imamo 68 moderno uređenih apartmana smještenih na 30 000 m2. HORECA program: Latier-A la Carte Restaurant, Sun Bay-Pool Bar, Porto Pizzeria Pizzeria&Bar, Baloo Beach Club, Wine&Cheese Bar, Sport Beach Bar,...

Opis posla

- osiguravanje primjene propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu
- briga o čistoći i estetskoj uređenosti stolova
- održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme prije, tijekom i nakon radnog procesa

Uvjeti

- SSS
- poznavanje modernih načina pripreme i posluživanje jela i pića u restoranu i beach baru (za restoran prednost poznavanje vina)
- poznavanje engleskog jezika
- komunikativnost, razvijene prodajne vještine, uslužnost
- timski rad i kooperativnost, odgovornost, točnost, pouzdanost
- dinamičnost
- brzina
- timski rad
- pouzdanost
- točnost

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- redovita primanja
- osiguran smještaj i hrana

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.