Pošalji prijatelju

Pomoćni kuhar (m/ž)

Zaprešić

Rok prijave:

Mi u Dubravici smo već 60 godina odani svježini. Ne samo svježini tek pečenih i pripremljenih delicija, već i usvajanju najsvježijih pekarskih trendova.

Ako i ti voliš sudjelovati u pripremi i prodaji pekarskih proizvoda te svakodnevno uveseljavati kupce, pridruži nam se i nauči sve o tajni savršenog kruha ili croissanta.

Zamijesili smo ti ponudu za dobar posao, javi se u Dubravicu za recept!

Mjesto rada:

  • suvremeni pekarski pogon u Zaprešiću, Klake 9

Opis posla:

  • pranje, rezanje i priprema namirnica za izradu naših sendviča i zdravih salata
  • slaganje gotovih salata prema propisanim uputama i normativu
  • pakiranje i deklariranje sirovina za naše poslovnice
  • održavanje čistoće kuhinje i kuhinjske opreme
  • vođenje brige o poštivanju zadanih procedura, normativa, standarda kvalitete i sigurnosti hrane

Uvjeti:

  • poželjno iskustvo rada u kuhinji (nije uvjet)
  • osnovno poznavanje procesa pripreme hrane
  • odgovornost i pozitivan stav prema poslu
  • brzina i okretnost, te orijentiranost na timski rad

Nudimo:

  • poticajna radna okolina s atraktivnim primanjima
  • rad u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni
  • dodatno plaćen rad nedjeljom i blagdanima
  • mogućnost napredovanja i povećanja primanja ovisno o trudu i ambicijama
  • dodatni benefiti: božićnica, uskrsnica, regres, jubilarne nagrade i dar za djecu
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.