+1
Pošalji prijatelju

Trgovac na odjelu grijanja, hlađenja i instalacija (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • Fero-Term d.o.o.
  • Adresa: Gospodarska ulica 17, Donji Stupnik, Zagreb

Fero-Term d.o.o., renomirana hrvatska tvrtka, osnovana 1991 godine najveći je domaći lanac maloprodaje i veleprodaje kupaonske i sanitarne opreme, pločica, sistema grijanja i hlađenja te solarnih sustava. Radi otvaranja sada dvadesetprvog prodajnog centra raspisujemo natječaj za sljedeća radna mjesta.

Opis posla

  • prezentacija i prodaja nekog od dijela asortimana kojime se tvrtka bavi
  • izlaganje i prezentacija asortimana u dogovoru s nadređenom osobom
  • vođenje brige o kvalitetnom i ispravnom označavanju artikala i cijena proizvoda
  • vođenje brige o urednosti prodajnog prostora

Uvjeti

  • iskustvo u direktnoj prodaji navedenog ili srodnog asortimana minimalno dvije godine
  • izrazito razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • orijentiranost k postizanju zadanih ciljeva i rezultata
  • samoinicijativnost i sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • sklonost timskom radu
  • profesionalna, fleksibilna i vedra osoba
  • visoka razina odgovornosti prema radnom mjestu
  • dobro znanje barem jednog stranog jezika (engleski ili talijanski poželjno)
  • vrlo dobro poznavanje MS Office paketa ( Outlook, Word, Power Point, Excel)
  • potvrda o nekažnjavanju

Što nudimo

  • ugodno radno okruženje
  • motivirajuća mjesečna primanja
  • ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
  • mogućnost napredovanja

Ako ste osoba koja zadovoljava gore navedene uvjete te ste željni postati dio vrlo stabilne i respektabilne hrvatske tvrtke bit će nam zadovoljstvo s Vama obaviti informativan razgovor. Molimo Vas da Vaše cijenjene životopise dostavite na niže navedenu adresu najkasnije do 05.07.2017.

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.