Pošalji prijatelju

Voditelj / zamjenik voditelja prodavaonice (m/ž)

Imotski

Rok prijave:

Kompanija LPP S.A., osnovana 1995. godine u Poljskoj, jedan je od najbrže rastućih modnih maloprodajnih trgovačkih lanaca na svijetu. Neprestanim ulaganjem u razvoj, ubrzo smo postali međunarodni lanac s 5 prepoznatljivih modnih marki (Reserved, Cropp, Sinsay, House i Mohito), 1.600 trgovina i 18.000 zaposlenika u prodajnoj mreži trgovina i ureda u Srednjoj i Istočnoj Europi te u Šangaju.

Od 2001. godine smo uvršteni na Varšavsku burzu, a trenutna procjena kompanije je oko 4 milijarde eura. 2013. godine ostvarili smo ukupnu prodaju više od 70 milijuna odjevnih predmeta dostižući prihod viši od milijardu eura.

Tražimo više osoba za radna mjesta:

Mjesto rada: Imotski

Opis posla:

  • vođenje i organizacija poslovanja prodavaonice
  • kontrola zaliha, naručivanje i preuzimanje robe
  • praćenje prodajnih rezultata i odgovornost za postizanje prodajnih ciljeva i povećanje profita; briga o imidžu brenda
  • briga o vrhunskoj usluzi prema kupcima; po potrebi sudjelovanje u aktivnoj prodaji
  • selekcija, vodstvo, edukacija i motivacija tima
  • analiza poslovanja i izvještavanje o istom
  • angažman i fleksibilnost

Uvjeti:

  • SSS/VŠS
  • iskustvo rada u trgovini na sličnoj poziciji
  • siguran i profesionalan nastup te izražena poslovna etika
  • iskustvo u vođenju tima te sposobnost za jasnu komunikaciju, motivaciju i poduku tima
  • organiziranost, entuzijazam i usmjerenost na prodajne rezultate
  • poznavanje MS Office-a (Word, Excel, Internet)
  • napredno znanje engleskog jezika
  • želja za radom u dinamičnom okruženju
  • spremnost na učenje i usavršavanje

Nudimo:

  • rad u stabilnoj i respektabilnoj kompaniji
  • atraktivna primanja s bonusima te ostalim pogodnostima
  • fleksibilno radon vrijeme
  • profesionalni razvoj uz primjenu novih tehnologija
  • motivirajuće radne uvjete u okruženju koje prepoznaje timski rad, ali i kvalitete pojedinca

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobivaju samo kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor. Molimo pošaljite životopis i zamolbu putem linka za prijavu.

Ovime vas ovlašćujem da obrađujete moje osobne podatke uključene u prijavu za posao za potrebe procesa zapošljavanja (u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka od 29.08.1997. br. 133, čl. 883).

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.