Pošalji prijatelju

Prodajni administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Profil Knjiga d.o.o.
  • Adresa: I. Barutanski breg 12, 10000 Zagreb

Profil knjiga renomirana je izdavačka kuća koja se bavi izdavanjem knjiga domaćih i stranih autora iz područja beletristike i publicistike te dječjih knjiga.

Opis posla

Želite raditi u jednoj od najuspješnijih hrvatskih izdavačkih kuća? Evo prilike. Tražimo osobu za rad u našem odjelu prodaje.

Opis posla:
- komunikacija s kupcima
- zaprimanje i unos narudžbi
- izdavanje faktura
- praćenje stanje zaliha i usklada, robno knjigovodstvo
- praćenje produktivnosti i postizanje zadanih ciljeva u prodaji

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- najmanje 1 godina radnog iskustva na istom ili sličnom radnom mjestu
- visoka razina pismenosti
- temeljno poznavanje engleskog jezika
- iznimno poznavanje rada u MS Office-u
- iznimno matematičko znanje

Uz prijavu je potrebno poslati životopis i motivacijsko pismo.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- zaposlenje na neodređeno vrijeme s probnim rokom

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.