+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Savjetnik Uprave za prodaju (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 28.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Apis IT d.o.o.

Opis posla

APIS IT d.o.o.-Agencija za podršku informacijskim sustavima i informacijskim tehnologijama iz Zagreba, specijalizirana za razvoj, implementaciju i podršku različitih informacijskih sustava i tehnoloških rješenja za korisnike u tijelima državne i lokalne uprave traži:

Savjetnika Uprave za prodaju (m/ž).

Opis posla:
- organizacija sektora prodaje
- definiranje prodajne i komercijalne strategije poslovanja
- planiranje i realizacija prodajnih planova
- upravljanje ključnim kupcima
- akvizicija novih klijenata
- praćenje tržišta i konkurencije

Uvjeti

Uvjeti:
- VŠS/VSS (poželjno FER, FOI, PMF)
- 5 godina radnog staža u struci
- znanje engleskog jezika

Vještine i kompetencije:
- iskustvo u prodaji rješenja javnom sektoru
- iskustvo procesa javne nabave
- iskustvo upotrebe nekog od sustava za podršku prodaji – CRM (Dynamics, Siebel…)
- odlične komunikacijske i pregovaračke vještine
- sposobnost vođenja i razvijanja ljudi
- orijentiranost ka postizanju ciljeva
- analitičnost, odgovornost, savjesnost u obavljanju posla
- vještine rada u Wordu, Excelu, Outlooku, internetu

Natječaj se odnosi na zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme, na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Stručna sprema:
Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
5
Jezici:
Engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B
Vještine:
Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalno stručno usavršavanje
- ugodnu radnu okolinu
- motivirajuća primanja

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Prodaja (Trgovina)
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.

Preko 40.000 ljudi je saznalo koliko bi bili plaćeni. Zanima te plaća za određeni posao?