Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Petit Bateau

Opis posla

- prodaja prodajnog asortimana
- povećanje prodaje proizvoda i usluga
- realizacija marketing plana
- kompletan client service
- vođenje odnosa i brigu o klijentima na nivou luksuzne usluge

Glavni zadaci:
- aktivna prodaja i briga o zadovoljstvu krajnjih potrošača / klijenata
- praćenje realizacije rezultata prodaje uz jasno definirane ciljeve
- predlaganje načina za poboljšanje rada branda
- praćenje zaliha / inventura
- kontaktiranja s klijentima telefonom i e-mailom
- koordinacija rada zaposlenika

Uvjeti

- minimalno 3 godine iskustva u prodaji
- poznavanje jednog stranog jezika
- proaktivna osoba razvijenih komunikacijskih vještina
- sposobnost motiviranja te preuzimanja inicijative
- usmjerenost na detalje i rezultat
- sklonost timskom radu
- poznavanje rada u MS Office paketu (posebice Excel i PowerPoint)

Potrebne godine iskustva:

3

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.