Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik (m/ž)

Istarska županija

Rok prijave:

  • Caparol d.o.o.

U Caparolu ne proizvodimo samo boje i fasade već na više od 30 lokacija širom svijeta osiguravamo da ljudi žive i rade u zdravim, dobro dizajniranim, učinkovitim i održivim zgradama. Osnovani 1895. godine u Njemačkoj i obiteljski vođeni već pet generacija, mi smo grupacija vodećih vrhunskih marki i sjajnih ljudi. Upoznajte nas!

Opis posla

- održavanje i unapređivanje odnosa s postojećim partnerima
- otvaranje novih prodajnih mjesta na području djelovanja s ciljem širenja distribucijske mreže
- stručna pomoć izvođačima radova, distributerima i drugim korisnicima proizvoda
- praćenje i analiza tržišta graditeljstva, trgovaca građevinskim materijalima na području djelovanja
- priprema i izvođenje teorijskih i praktičnih prezentacija za kupce, izvođače i ostale ciljne skupine
- uređenje prodajnih mjesta partnera distributera te edukacija prodajnog osoblja
- planiranje, organiziranje i provođenje svih potrebnih prodajno-tehničkih aktivnosti

Područje rada: Istra.

Uvjeti

- minimalno SSS građevinskog, tehničkog ili komercijalnog usmjerenja
- znanje engleskog i/ili njemačkog jezika je prednost, nije uvjet
- poznavanje rada u MS Office paketu
- iskustvo u prodaji boja i lakova
- odlično poznavanje proizvoda iz asortimana poslodavca
- samostalnost, samoinicijativnost i kreativnost u radu
- odgovornost za realizaciju ciljeva prodaje za svoju regiju
- sklonost timskom radu i svakodnevni terenski rad
- orijentiranost na kupce, prodaju i rezultate
- odlične komunikacijske i prezentacijske vještine
- proaktivnost u radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stimulativan i dinamičan posao
- mogućnost daljnjeg profesionalnog i osobnog razvoja
- prilika za razvoj karijere u uspješnom međunarodnom poduzeću
- stručne edukacije iz područja rada
- stimulativna primanja
- službeni automobil, laptop i mobitel

Napomena: Povratno ćemo kontaktirati samo kandidate koje odaberemo u uži krug. Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju. Molimo Vas da uzmete u obzir da slanjem svog životopisa dajete suglasnost Caparolu za obradu Vaših podataka u svrhu odabira kandidata za navedeno radno mjesto. Također, suglasni ste da Caparol zadrži Vaš životopis do završetka postupka za navedeno radno mjesto u roku od završetka spomenutog postupka, kako bismo Vas mogli naknadno kontaktirati, ako se otvori novi oglas za isto ili slično radno mjesto koje odgovara Vašim kvalifikacijama i radnom iskustvu. Po isteku roka od 7 mjeseci od završetka spomenutog postupka, Caparol će ukloniti Vaš životopis iz svoje baze.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).