+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Fizioterapeut - Stručni suradnik u prodaji (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 21.11.2011.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: ORTO i MEDI centar d.o.o.

Maloprodaja i veleprodaja: ortopedskih i medicinskih pomagala, pomagala za fizioterapiju i rehabilitaciju, medicinska odjeća i obuća.

Opis posla

- rad u prodavaonici
- primjena i prodaja ortopedskih i medicinskih pomagala
- stručne prezentacije
- obilazak na terenu (bolnice, domovi zdravlja, domovi za starije)

Uvjeti

- fizioterapeut (SSS)
- stručni ispit
- probni rad 3 mjeseca

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
3
Jezici:
Engleski (osnovno)
Vozačka dozvola:
B
Vještine:
Word, Excel, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Prodaja (Trgovina)
Zdravstvo, socijalni rad
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite