+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj hipermarketa Interspar (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 14.11.2013.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Spar Hrvatska d.o.o.

Opis posla

Želite li i Vi postati član našeg uspješnog tima, pridružite nam se!

Za naš Interspar hipermarket u Zagrebu tražimo:

Voditelja hipermarketa Interspar (m/ž).

Vaš zadatak:
Poznajući lokalnu sredinu i prateći izravnu konkurenciju Vi ćete sudjelovati u oblikovanju prodajne politike i odgovarat ćete za njezinu uspješnu provedbu. Nadalje, organizirat ćete i koordinirati rad svih zaposlenika u trgovini i restoranu. Sastavljat ćete godišnji plan prodaje i investicija i bit ćete neposredno odgovorni za njihovu realizaciju. Jamčit ćete za dispoziciju i čuvanje robe, kontrolu kvalitete i prezentaciju robe prema sistemu Tvrtke te popunjenost polica u trgovini. Bit ćete odgovorni za provedbu marketinških aktivnosti na mjestu prodaje. Također ste izravno odgovorni za po zakonu pravilan rad našeg restorana koji se nalazi u sklopu trgovine. Vaše ideje i zalaganja u tom segmentu poslovanja biti će od iznimne važnosti za poslovanje cijele trgovine.

Uvjeti

- VŠS, VSS, SSS, ekonomskog ili drugog smjera
- višegodišnje radno iskustvo u trgovini i na poslovima vezanim za prodaju
- znanje njemačkog ili engleskog jezika je prednost
- iskustvo u rukovođenju i vođenju zaposlenika
- poznavanje programa MS Office
- iskustvo u gastronomiji je prednost
- sposobnost izbora kvalificiranih i sposobnih zaposlenika za trgovinu i restoran
- rukovođenje suradnika u svrhu ostvarenja najviše produktivnosti
- sposobnost motiviranja suradnika i pružanje uzora svim suradnicima
- izražene komunikacijske vještine
- odlične analitičke i organizatorske sposobnosti
- pridržavanje svih važećih principa rada Tvrtke

Cijenjene ponude dostaviti putem linka za prijavu ili na adresu:
SPAR Hrvatska d.o.o. Slavonska avenija 50, 10000 Zagreb u roku od 10 dana od objave oglasa.

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema
Jezici:
Engleski (prednost), Njemački (prednost)
Vozačka dozvola:
B
Vještine:
Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Rad u jakoj internacionalnoj tvrtci i poslovanje s renomiranim poslovnim partnerima, dinamičan rad s mladim ljudima, mogućnost profesionalnog napredovanja.

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Prodaja (Trgovina)
Management
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Management iznosi 6.250,00 kuna.