+1
Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • DEFINICIJA d.o.o.
  • Adresa: Zaharova 3, 10000 Zagreb

Tvrtka Definicija d.o.o. je poduzeće koje je u ugovornom odnosu sa telekomunikacijskom tvrtkom Vipnet d.o.o. za prodaju proizvoda i usluga u prodajnom prostoru shopping centra Supernova - Garden Mall.

Opis posla

- prodaja usluga Vipneta privatnim i poslovnim korisnicima i prodajno savjetovanje
- briga za postojeću bazu korisnika te rad na povećanju iste
- dostizanje individualnih prodajnih ciljeva – mjesečno, kvartalno i godišnje

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.