+1
Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

IMAGE HADDAD - već 30 godina vodeći hrvatski modni brand.

Opis posla

Haddad d.o.o. Zagreb traži prodavača (m/ž) za rad u IMAGE HADDAD prodavaonici u Dubrovniku, Dvori Lapad.

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik), Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- dinamičan rad u ugodnom ambijentu
- stalna podrška i obuka iz sjedišta u Zagrebu
- puno radno vrijeme
- renomirani hrvatski brand s 30 godina iskustva

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Dubrovačko-neretvanska

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.