Pošalji prijatelju

Blagajnik / operater u automat klubu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Priređivač igara na sreću na automatima REBUY STARS d.o.o. traži odgovorne i motivirane radnike za rad u novom automat klubu u Donjem Knegincu, na prvom katu trgovačkog centra LUMINI.

Jedinstveni koncept automat kluba temelji se na natprosječnoj veličini i uređenosti prostora te pružanju kvalitetne usluge radi ispunjenja svih zahtjeva naših gostiju.

Fotografije našeg automat kluba moguće je vidjeti na našoj web stranici.

Opis posla

- uplata/isplata novca, izrada evidencija
- rad s automatima za igre na sreću i podrška igračima
- mjenjački poslovi

Zapošljavamo više djelatnika/ica.

Uvjeti

- SSS
- osnovno poznavanje stranog jezika (engleski)
- poznavanje rada na računalu
- spremnost na noćni rad, rad nedjeljom i blagdanima
- razvijene komunikacijske vještine i ljubaznost
- timski rad, pouzdanost, preciznost
- prethodno radno iskustvo nije obavezno

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu pošaljite molbu i životopis putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- iznadprosječna redovita primanja
- dodaci za rad u popodnevnoj smjeni, noću, nedjeljom i blagdanima
- dodatna primanja poput prigodnih nagrada, regresa, nagrade za radne rezultate, itd.
- rad u smjenama po 8 sati (tjedno 40 sati i 2 dana slobodna)
- mogućnost stalnog radnog odnosa
- mogućnost napredovanja
- plaćen prijevoz
- osigurana radna odjeća
- svim novim djelatnicima osiguravamo korištenje ljetnog godišnjeg odmora u trajanju od 2 tjedna

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.