Pošalji prijatelju

Prodavač oglasnog prostora (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • NACIONAL NEWS CORPORATION d.o.o. za izdavaštvo
  • Adresa: Maksimirska 120, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.nacional.hr

NACIONAL NEWS CORPORATION d.o.o. izdavač je najutjecajnijeg domaćeg političkog tjednika Nacionala i najtiražnije besplatne novine Zagreb News koja svaka dva tjedna izlazi u nakladi od 230 000 primjeraka.

Opis posla

Prodaja oglasnog prostora u tiskanom i digitalnom izdanju:
- planiranje, organiziranje i vođenje aktivnosti prodaje oglasnog prostora
- formiranje razvoj i prodaja oglašivačkih modela
- akvizicija novih oglašivača
- održavanje i nadogradnja suradnje s postojećim klijentima
- komunikacija s marketinškim i agencijama za zakup oglasnog prostora
- praćenje tržišta i novosti na području internetskog oglašavanja
- usavršavanje postojećih prodajnih alata i kanala te razvoj novih
- odgovornost za razvoj tima suradnika
- mjesečno i kvartalno planiranje te izvještavanje o rezultatima prodaje

Uvjeti

- 3 godine radnog iskustva u prodaji (prednost iskustvu u izdavačkoj djelatnosti)
- poznavanje medijskog tržišta, industrije oglašavanja te on-line tehnologija
- oglašavanja (prednost imaju kandidati s izgrađenom mrežom kontakata oglašivača)
- razvijene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
- poznavanje rada na računalu i MS Office paketa
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno), Hrvatski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- napredovanje
- rad u "obiteljskom" okruženju
- profesionalno usavršavanje
- rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
- stimulacija i bonusi

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.